Çay bahçelerinde, Parklarda, Otogarlarda, TCDD garlarında, Duraklarda, Festival ve fuarlarda, Sahil kentleri, oteller ve Plajlarda, AVM'lerde İşlek caddelerde vb bir çok mekanda... Sizinde bir Çay Durağınız Olsun

  Çay Durağı Facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz

ERGAPromotion

KATALOG İÇİN TIKLAYIN

Türkiye ve Avrupa çapında büyümeyi hedefleyen firmamız, bu ürün konseptini tüm dünyaya ulaştırmayı hedef edinmiştir. Yatırımcıya kazandırma odaklı sistemimize dahil olmak ve size özel ürün satınalma firsatlarimizdan yararlanmak için bizlere ulaşarak ilk adımı atabilirsiniz.

 • Dış Mekan

  Dış mekan bardağımız 320 cm yüksekliğinde 200 cm genişliğindedir. Çay tabağı görünümünde gölgeliğe sahip tir. Ön sunum penceresi ve kapısı mevcuttur. 2m kare yer kaplamaktadır. kapladığı yer bakımından her yerde uygulanabilir özelliği bulunmaktadır. iç tezgah ve evye takımı bulunmaktadır İçi mobilyalı çekmeceli dolaplıdır. Işıklandırma ve su tesisatı donanımı mevcuttur. İçinde isteğe bağlı 2 veya 3 demlikli elektrikli gazlı çay ocağı bulunmaktadır. Yer uygunluğuna göre küp şeker görünümünde tabure ve masamızda isteğe bağlı olarak verilmektedir.

 • İç Mekan

  İç mekan bardağımız 320 cm yüksekliğinde 200 cm genişliğindedir. Çay tabağı görünümünde ön satış standına sahip tir. 5 adet bar koltuğu bulunmaktadır. Ön sunum penceresi ve kapısı mevcuttur. 2m kare yer kaplamaktadır. kapladığı yer bakımından her yerde uygulanabilir özelliği bulunmaktadır. iç tezgah ve evye takımı bulunmaktadır İçi mobilyalı çekmeceli dolaplıdır. Işıklandırma ve su tesisatı donanımı mevcuttur. İçinde isteğe bağlı 2 veya 3 demlikli elektrikli gazlı çay ocağı bulunmaktadır.

 • İç Dizayn

  Ürünümüzün iç tezgahı polyesterdendir evye takımı monte edilmiştir. Raflı ve çekmeceli olup elektrik ve su tesisatı hazır durumdadır.

Kullanım alanları

Diğer Sitelerimiz