ErgaPromotion

Erga Tanıtım 2012 yılında tohumları atılmış, profesyonel yapım ekibinden oluşan tam kapsamlı bir yapım ve prodüksiyon firmasıdır.

Başta kurumsal videolar olmak üzere, sinematik iletişim alanlarında uzmanlaşmış Erga Tanıtım ekibi, metin yazarlığından mekan seçimlerine, seslendirme sanatçılarının belirlenmesinden sunum koçluğuna kadar her türlü prodüksiyon öncesi, prodüksiyon ve post-prodüksiyon hizmeti vererek, eşi bulunmaz kalite fiyat oranı garantisi altında, kurumların ve bireylerin her türlü hareketli görsel iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

  • Dış Mekan

    Dış mekan bardağımız 320 cm yüksekliğinde 200 cm genişliğindedir. Çay tabağı görünümünde gölgeliğe sahip tir. Ön sunum penceresi ve kapısı mevcuttur. 2m kare yer kaplamaktadır. kapladığı yer bakımından her yerde uygulanabilir özelliği bulunmaktadır. iç tezgah ve evye takımı bulunmaktadır İçi mobilyalı çekmeceli dolaplıdır. Işıklandırma ve su tesisatı donanımı mevcuttur. İçinde isteğe bağlı 2 veya 3 demlikli elektrikli gazlı çay ocağı bulunmaktadır. Yer uygunluğuna göre küp şeker görünümünde tabure ve masamızda isteğe bağlı olarak verilmektedir.

  • İç Mekan

    İç mekan bardağımız 320 cm yüksekliğinde 200 cm genişliğindedir. Çay tabağı görünümünde ön satış standına sahip tir. 5 adet bar koltuğu bulunmaktadır. Ön sunum penceresi ve kapısı mevcuttur. 2m kare yer kaplamaktadır. kapladığı yer bakımından her yerde uygulanabilir özelliği bulunmaktadır. iç tezgah ve evye takımı bulunmaktadır İçi mobilyalı çekmeceli dolaplıdır. Işıklandırma ve su tesisatı donanımı mevcuttur. İçinde isteğe bağlı 2 veya 3 demlikli elektrikli gazlı çay ocağı bulunmaktadır.

  • İç Dizayn

    Ürünümüzün iç tezgahı polyesterdendir evye takımı monte edilmiştir. Raflı ve çekmeceli olup elektrik ve su tesisatı hazır durumdadır.